POLITYKA PRYWATNOŚCI
? ?


Sowada sp.j,. gromadzi, zapisuje i przetwarza dane swoich klientów w ramach obsługi sprzedażowej, łącznie z ewentualnymi późniejszymi reklamacjami i gwarancjami, w celu realizacji zamówienia. Dane osobowe użytkowników są przekazywane osobom trzecim jedynie w związku z celami związanymi z realizacją zamówienia lub rozliczenia. Przykładowo w ramach obsługi zamówienia współpracujący z nami usługodawcy (np. firma kurierska, biuro rachunkowe) otrzymują niezbędne dane w celu realizacji zamówienia i zlecenia. Przekazane w ten sposób dane usługodawcy mogą wykorzystać wyłącznie w celu realizacji swojego zadania.

Administratorem danych osobowych jest Sowada spółka jawna, ul. Chwałowicka 90, 44-200 Rybnik. Dane przechowywane są w siedzibie firmy.

Klienci posiadają prawo dostępu do treści swoich danych oraz prawo ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, prawo wniesienia sprzeciwu, prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem. Podanie Spółce danych osobowych jest dobrowolne. Dane nie będą przekazywane do żadnych podmiotów w państwach trzecich.. Dane nie są profilowane.

Klienci mają prawo wniesienia skargi do GIODO gdy uznają, iż przetwarzanie danych osobowych narusza przepisy ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r.

Dane są przetwarzane na podstawie rozporządzenia o ochronie danych osobowych RODO (Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE.  

Informujemy klientów Sowada Spółka Jawna z siedzibą w Rybniku, ul. Chwałowicka 90 o zasadach zbierania i przetwarzania danych osobowych zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego 2016/679 z 27 kwietnia 2016 r. obowiązujących od dnia 25.05.2018

Przeczytaj całość Rozumiem, zamknij